Graikija, Chalkidikė, Kassandra Bay 3*

Iš Vilniaus birželio 6 d., 7 naktys, AI, Kassandra Bay 3*

Bilrželio 6 d. kelionė iš Vilniaus į Graikiją (Salonikai); 7 nakvynės. Maitinimas "viskas įskaičiuota" (AI)- 448 €/asm.

Vieta: Graikija, Chalkidikė, Kasandra, Kropigi

Kasandra Bay tai nedidelis viešbutis skirtas šeimoms, apsuptas žalumos. Viešbutis Kropigi mieste, vos 500 m nuo pačio centro, kuriame daug parduotuvių ir barų. Apylinkėse kursuoja turistinis autobusas, kuris veža iki paplūdimio, įlaipinimo mokestis 2 EUR. Iki Kalitea gyvenvietės 5 km, kuriame itin gyvas naktinis gyvenimas. Iki oro uosto 1,5 h. kelio. Į kainą neįskaičiuotas vietos mokestis turistams, kuris siekia 1.50 EUR/kambariui/dienai. Šis mokestis mokamas registratūroje, pageidautina dar prieš apsigyvenant.Paplūdimys: Iki plataus smėlio-žvyro paplūdimio Kriopigi tik 600 m. Iki paplūdimio veža nemokamas viešbučio autobusas. Galima gauti paplūdimio gultus ir skėčius registratūroje.

Viešbutyje: Registratūra su vestibiuliu, restoranas su oro kondicionieriumi, baseinas ir baseinas vaikams, gultai ir skėčiai prie baseino nemokami.

Apgyvendinimas: Viešbutyje viso 46 patogūs dviviečiai kambariai su galimybe vienos pristatomos lovos (suaugusiam arba vaikui) ir šeimyniniai kambariai, kuriame galite gyventi - du suaugę, du vaikai. Visi kambariai turi arba balkoną arba terasą (apstatyta sodo baldais). Kambaryje: Palydovinė TV, oro kondicionierius (individualiai reguliuojamas), seifas (nemokamas).

Maitinimas: „Viskas įskaičiuota“: pusryčiai (7:30 - 09:30) švediškas stalas, pietūs (13:00 - 14:30), vakarienė (19:30 - 21:00) švediškas stalas. Nealkoholiniai gėrimai, kava, arbata ir vietiniai alkoholiniai gėrimai: raudonas ir baltas vynas, alus, uozas (12:00-22:00).

Internetas: Nemokamas belaidis internetas viešose vietose.

Vietinė kategorija: ***

Mūsų nuomonė: Išsiskiriantis savo žaluma, puikiai tinkantis tiems, kurie nori pabėgti nuo didelių kurortų šurmulio. Viešbutis Kassandra Bay giriamas dėl savo malonaus personalo, šeimyninės atmosferos ir gardaus maisto.

Į kainą neįskaičiuota: sveikatos draudimas, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, ekskursijos, turistinis mokestis

Užsakant kelionę, mokamas 30% avansas. Likusi dalis sumokama 30 dienų prieš kelionę.

 

Kaina: 
448 €


Degantys pasiūlymai
346 €
492 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Hanioti Village...
456 €
549 €
Iš Vilniaus birželio 13 d., 7 naktys, AI, Possidi...

Aerouostų ekspresas - keleivių vežimas į Vilniaus oro uostą kasdien!


El.paštas pasiteiravimui: info@relaksturas.lt